Ana Sayfa Deneyim Paylaşımlarımız-Butik Söyleşilerimiz-Özgün Çalışmalarımız 14 Mayıs 2022 119 Görüntüleme

KURUMSAL ORGANİZASYONLARIMIZ

                           

Sivil Gündem Platform 8 yıl boyunca içlerinde tiyatral paneller, imza günleri,stk lara yönelik etkinlik projeleri ve 9 adet Fark Yaratanlar Ödül Töreni düzenlerken organizasyon konusunda adeta master yaptı.

Bu programımızda amacımız deneyimlerimizi sizin ile de paylaşarak düzenleyeceğiniz etkinlilerde sizi hiç yormayan bir partneriniz olmak.

Aşağıda sadece KURUMSAL ÖLÇÜTTE gerçekleştirdiğimiz organizasyon çalışmalarının ayrıntılarını bilgi ve incelemelerinize sunuyoruz.

ÖDÜL TÖRENİ ORGANİZASYONLARIMIZ :

Konu,yapı ve sektör fark etmeksizin tüm aşamaları profesyonelce hazırlanarak sahneye konulacak bir ödül töreni gerçekleştirmek istiyorsanız SİVİL GÜNDEM PLATFORM yanınızda.

Bizden isterseniz,

Kriterlerinize göre aday saptama aşamalarını,seçici kurul oluşturmayı,sunum ve akış metinlerinin yazımlarını,plaket temini ve plaket üzeri yazılamayı,sahne teminini,link üzerinden profesyonel ekip ve ekipmanlarla canlı yayınları,geçişlerde performans gösterisi planlama ve uygulamalarını,hostes,sunucu teminlerini,konuklarla video röportajları,kokteyller,törenin medya ayağını oluşturulmasını,görsel tasarımlarını ve grafik çalışmalarını,afiş-pankart tasarımları ile baskılarını ve tören öncesi toplantıların gerçekleştirilmesini kısacası anahtar teslim bir organizasyonu ya da gereksiniminiz olan başlığa dair hizmetlerimizi ayrı ayrı da talep edebilirsiniz.

Organizasyon çalışmalarımızın teknik ayrıntılarını bu sayfanın sonun da sunduğumuz ”Teknik Ayrıntılar” bölümümüzde bulabilirsiniz

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARIMIZ  :

Sivil Gündem Platform konseptinize uygun Firma-Dükkan-Bayi-Şube ve Dernek açılış organizasyonları ile de hizmetinizde…

Bu çalışmamızda da bizden Ödül Törenleri başlığı altında sunduğumuz hizmetlerimizin amaçlarınızla örtüşen başlıklarını topluca ya da ayrı ayrı talep edebilirsiniz.

Organizasyon çalışmalarımızın teknik ayrıntılarını bu sayfanın sonun da sunduğumuz ”Teknik Ayrıntılar” bölümümüzde bulabilirsiniz.

FİRMA-OKUL-AVM ORGANİZASYONLARIMIZ:

SİVİLGÜNDEM PLATFORM her türlü  Firma-Okul ve AVM-Market etkinliklerinizde de yıllara dayanan deneyimleri ile hizmetinizde.Tadım çalışmalarından nama satışa,ilgi çekici uygulamalardan konuk ağırlamaya,çekilişler düzenlemeden canlı yayınlara kadar geniş bir yelpazede hizmet verdiğimiz bu organizasyonumuzda size özel ve özgün projelerin tasarımı ve hayata geçirilmesinde de iddialıyız.

SANATSAL ETKİNLİK ORGANİZASYONLARIMIZ:

Sivil Gündem Platform Resimden Klasik Müziğe, Edebiyattan Halk ve Popüler Müziğe her türlü sanatsal etkinliğiniz de de tüm beklentilerinizi karşılayacak özgün projeleri ve materyalleri ile yanınızda….

İster kokteyl,ister tiro ister,röportaj…
Etkinliğiniz ile aklınızda ne varsa onu alanda görebileceğinizi taahhüt ederiz.

 

 

KONGRE-SEMİNER-EĞİTİM ORGANİZASYONLARIMIZ :

Düzenleyeceğiniz her türlü Kongre,Seminer ve Eğitim çalışmasında da özgün projelerimiz ama yönelik ezber bozan,tüm ayrıntıları titizlikle projelendirilmiş  çalışmalarımız ile de bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ETKİNLERİMİZ :

Sivil toplum kuruluşlarına dair etkinlik organizasyonları Sivil Gündem Platform’un en yetkin olduğu etkinliklerinin başında gelir.

Bu konuda neler yapabileceğimizi öğrenmek için lütfen bizim ile iletişim kurunuz.

 

TALEBE BAĞLI KURUMSAL ÖZGÜN PROJELERİMİZ :

Dilerseniz kurgusunu yaptığınız etkinlik projelerinizi de bizim ile paylaşıp geliştirilip sahneye konulmalarını sağlayabilirsiniz.

Kısacası aklınızdakini eseriniz yapmaya talibiz…

ORGANİZASYON ÖLÇÜTLERİ :

-Organizasyonlarımız sadece kurumsal bazda olup,düğün,nişan,kına,doğum günü,iftar yemeği,lokma dağıtımı gibi etkinlikleri kapsamamaktadır.

-Organizasyonlarımızın çalışma aşaması muhataplarımızla tüm ayrıntıları içeren ve karşılıklı taahhütleri barındıran ”Hizmet Alım  Sözleşmesi”  karşılıklı olarak imza altına alına alındıktan ve etkinliğin ana bütçesinin saptanmasından sonra başlar.

(Sözleşme örneği sadece başlıkları içerir bir şekilde sayfa altında sunulmuştur)

-Organizasyonlarımız hizmet alanın seçeneklerini göz önünde bulundurarak belirleyeceği bir bütçe kapsamında yapılır ve tüm aktivasyonlar için tek bir fatura kesilir.

-Sivil Gündem Platform hizmet alan ile organizasyon süreci içerinde yapacağı istişare toplantılarını çok önemsemektedir.Bu bağlamda süreç boyunca en az üç toplantı yapılması zorunludur.

-Sivil Gündem Platform Organizasyon bedelini ”Çalışma Bedeli”başlığı altında tahsil eder,hizmet alana iş giderlerini oldukları gibi yansıtır ve üzerlerinden herhangi bir nemalanma amacı gütmez.

-Bütçeleme çalışması tüm projelerin ortak olmazsa olmazıdır ve üzerinde  her iki tarafın da koşulsuz mutabakatını gerektirir.

HİZMET ALIMI SÖZLEŞME ÖRNEĞİ (SADECE BAŞLIKLAR)

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Hazır Site by Uzman Tescil