Ana Sayfa SPAM 13 Kasım 2021 96 Görüntüleme

BİR SİVİL GÜNDEM KLASİĞİ

BİR SİVİL GÜNDEM KLASİĞİ

‘‘SİVİL GÜNDEM SÖYLEŞİLERİ’’

2014 yılında başladığımız televizyon ekranlarına da taşıyarak geliştirdiğimiz yüz yüze söyleşilerimize yeni dönemimizde de devam ediyoruz.

Mikrofon ve kameramız her zaman olduğu gibi yine

‘‘Söyleyecek Sözüm Var’’

Diyen

Emekleri ve gönüllülükleri ile hem Bursa’ya hem de hem de ülkemize katkısı olan sivil toplum kuruluşlarımıza, gruplara, platformlara, rol model tüm kişilerimize sonuna kadar açıktır.

Bu arada yeri gelmişken şunu da altını çizerek belirtmek isteriz ki;

Sivil Gündem  gönüllülük esası ile çalışan söyleşi konuklarından hiç bir ad altında ayni ya da nakdi ücret talep etmez…

SÖYLEŞİLERİN AMACI :

Sivil Gündem Söyleşilerinin tek amacı yukarıda da değindiğimiz emek ve gönüllülükleri ile hem Bursa’ya hem de hem de ülkemize katkısı olan sivil toplum kuruluşlarımıza, gruplara, platformlara, rol model kişilerimize kendilerini ifade etme olanağı tanımak ,faaliyetlerini geniş kitleler ile paylaşmalarını sağlamaktır.

PROGRAMIN FORMATI :

Moderatörlüğünü Sivil Gündem Platformun Genel Yayın Yönetmeni Olcay Erözden’in yaptığı Sivil Gündem Söyleşileri konuk olarak bir ya da en çok üç kişinin katılımı ile soru cevap şeklinde gerçekleştirilir.

Söyleşilerde siyasi propagandalara ve adaba aykırı söylemlere kesinlikle izin verilmez.

Program, konuklarının talep ettikleri mekanlarda video kayıt olarak çekilir ve söyleşiyi takiben beş gün içerisinde Sivil Gündem web TV  ile sosyal medya hesaplarımız ve sitemizden yayınlanır.

PROGRAMIN SÜRESİ :

Sivil Gündem Söyleşileri 20’şer dakika olarak planlanmıştır.

REKLAM VE SPONSORLUK :

Sivil Gündem Söyleşileri programı hiçbir ticari beklentisi ve çabası olmamakla birlikte destek amacı verilecek reklamlara ve sponsorluklara ilkeleri doğrultusunda açıktır.

             Konu ile ilgili ayrıntılara ilişkin sorularınıza WhatsApp İletişim hattımızdan yanıt bulabilirsiniz….

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

ÖZEL İNSANLAR // YAVUZ BUBİK

ÖZEL İNSANLAR // YAVUZ BUBİK

Hazır Site by Uzman Tescil